Něco ze života (deník?)

Stále stejný KOLOTOČ.

17. dubna 2008 v 15:24 | Sapínie X_x
Já vím, moc sem nepíši. Přesněji řečeno - kašlu tu na to. Normálně bych použila jako výmluvu, že nemám čas, že se učím, ale má cenu vám lhát? Stejně by mi to nikdo nevěřil .

Tak jo, ve škole je klid. Tedy klid... U mě spíš nějaká podivná bouře. Hlavně z toho důvodu, že se blíží třídní schůzky, sakra, už v pondělí. Zajímavé, teď se mě každý druhý učitel ptá, jestli rodiče přijdou na schůzky. Proč? Že by si chtěli promluvit? Sakra, já to nedodržela. Plánovala jsem, že 14 dnů před schůzkama se budu chovat líp, aby mamka nemusela opět poslouchat to: ,,Eliška je drzá, vyrušuje, neumí se chovat, nenosí úkoly...", ale nějak mi to ,,uteklo". Zapomněla jsem se chovat hezky, ba naopak jsem své chování ještě zhoršila a za letošní měsíc mám v tzv. Kázeňském sešitě ještě více zápisů, než obvykle . Je to, slušně řečeno, v háji. Ale můžu si za to sama. No dobře, to že jsem drzá beru, já už jiná fakt bejt neumím, že si povídám o hodinách, trochu zlobím - jo jo, prostě nikdy nebudu ta hodná, slušná holka. Ale ty úkoly bych dělat mohla... jenže upřímně - kdo by měl večer v 9, po dvouhodinovém tréninku, chuť počítat 14 slovních úloh na matiku? To se fakt nedá stíhat, o co jim jde? O co sakra? Strhat nás? :D

Ale dobře, nechme té školy. Poslední dobou jsem si našla nový koníček - zewling. Doma je prostě nuda... a tak zevlujem, kde se dá - před školou, ve městě, na louce... a povídáme si a děláme hluk a trapčíme a jsme hrozně ,,ftipný" a smějeme se a fotíme se... Nic nás s kámoškama nesblíží víc, než odpoledne strávený spolu . A někdy je taky paráda si zajet na výlet. Vzpomínám tuhle. Jela jsem já, kámoška, můj spolužák a jeho kámoš. Na bobovou dráhu do Janova. Vůbec jsme nevěděli, jak se tam dostanem... nebylo to naplánovaný, nic, prostě jsme si jen zjisitli, kdy nám jede bus do Janova (který nám mimochodem ujel) a vyrazili jsme... inu, nakonec jsme tam dorazily a dokonce jsme si i zabobovali. Je to tak měsíc zpátky... no jo, neznám nic lepšího, než projíždět se za sychravého počasí na bobový dráce, která je tou dobou neuvěřitelně kluzká, až kolečně vyjíždějí ven. Zábava :D.

Tak jo, končím, to jen, aby nikdo neříkal, že nic nepíšu :D

Další vokuk fotbálku

6. dubna 2008 v 14:54 | Sapínie X_x
Ano, ano, Sapínie našla zalíbení ve fotbálku. V pátek to byl pouze trénink, ale včera ji její milý pozval na ,,rande" přímo na tribunu našeho Slovanu :). Takže včera jsme koukali na velké fotbalisty, ještě tam se mnou byla kámoška, díky bohu, protože ten,,milej" si pěkně seděl v kotli (tam jsou prostě ti největší fanoušci :D) a já byla s kámoškou na ,,normální tribuně". Takže jsem tam šla vlastně sama, protože jeho jsem vůbec neviděla . Ale jinak fotbal byl fajn, přilezli jsme tam až na druhej poločas a stihli jsme dva góli, přičemž jeden byl bohužel do naší branky ... a byl to druhej gól protihráčů, zatímco my jsme dali pouze jeden, taže Slovan Liberec prohrál nad M. Boleslaví 2:1 ... No, né že, by mě to trápilo ... Pecka byla, když to skončilo, Boleslav si nás pěkně podala, se tam pak začli řezat, to bylo hekzý no. A nakonec, když už odjížděli těma autobusama (MB), tak nás ještě solidně vyfakovali (mě a kámošku) ... Jako ae přitom my nic, jendou přijdem na fotbal a hned na nás nějaká Boleslav ukazuje zdvyžený prostředníček? Jsme skoro ani nefandili... pche, tak jsme jim to oplatily, blbečci A na truc půjdu příště znova, akorát bez něj, stejně to je na pytel, když tam s ním jdete a ni ho nevidíte .

Potom jsme jeli i s kámoškou k nám . Hezky u nás přespala, to víte, jsme si chtěli ještě trochu užít. A užili . Ale to už sem radši nebudu psát . Jakože nebojte, sex né, na to mám fakt časík . Ale byla jakože fákt sranda, no prostě jsme si párkrát přiťukli se spolužákem přes icq, ale né kofolou, ale fakt - moc jsme toho nevypily . No, a ještě předtím jsme spali a povídali si a poslouchali ploužáky . Tak což, obě jsme měli takovou zamilovanou náladičku. Akorát kdyby na to bylo alespoň s kým tancovat, v ten moment, né když tam sedíme sami, čučíme do zdi a akorát tak sníme . Ale já to mám ještě ok, já ho můžu vidět kdykoli, ale ten kamarádčin bydlí až na Šumavě (ona v Liberci), viděli se a občas se vídaj, ale stejně - trochu dálka, ne ? Chudák holka...

A teď mizím, musím se učit... ach jo... A vy mě pěkně držte pěsti, ať ho už konečně zejtra vidim, byldíme od sebe kousek a prostě ne a ne se domluvit, protože oba věčně nemáme čas, pitomý tréninky... a blbej fotbal, se tam táhnu kvůli němu a ani ho nezahlídnu :D

Vokuk fotbálku :)

4. dubna 2008 v 23:23 | Sapínie X_x
Zdravím všechny milovníky končícího pracovního týdne . Dnešek nebyl až tak tragický, abych se musela tak urputně těšit na sobotu, ale těším se. Ale jinak jsem vlastně vše zvládla. Pouhých vlastně 5 hodin ve škole, přičemž jsem se dozvěděla nějaké známky. Dnes 3x za 3 , ale vidíte - tak hrozný známky a stále žiju . Po nezábavné škole jsem se vrhla na, pro mě, mnohem záživnější činnosti . Nejprve jsem zamířila ke kámošce, kde jsme, jak je u nás běžné, probrali všechny dnešní situace a opět zdrbali všechny a všechno

Později jsme se s tentýž kamarádkou vydali směr - tréninková hala, ale kupodivu jsme tam nebyli na čas, né později, ale mnohem dříve. Teď mi totiž šlo jenom o to stihnout trénink fotbalistů . A ano, stihla jsem je, zrovna začínali, když jsme dorazili, takže všechno podle plánů. Nejprve jsem se schovala velký kus od tréninkové plochy, protože tam byl on A i když věděl, že přijdu, blyo mi to trochu blbý... ale nakonec jsem byla nějak dotlačena až na místo a svého vyvoleného jsem si prohlídla pěkně zblízka (né, že bych to nedělala někdy předtím, ale takhle ve sportovním, uuu ). Slušelo mu to jako vždy. Takže jsem cca hodinku strávila pozorováním jejich tréninku, ale dějou se tam docela zjaímavý věci, uvažuju, že příště půjdu sama Akorát on si mě tam nějak nevšimnul jsem tam byla nalepená až skoro u toho hřiště... a teď jsem mu psala, že to byl pěknej trénink a zpět mi přišlo jen: ,,Jé, tys tam byla? ". Takže fajn no, asi nepočítal, že to fakt dodržím a dorazím. Mno tak zítra se už snad uvidíme ,,normálně" . Doufááám.

Po jeho tréninku čekal trénink nás. Naštěstí (ooo, tedy bohužel) jsem byla ještě ve středu schvácená ,,velmi vážnou nemocí" (rýma a kašel ), takže jsem necvičila. Jaká ,,škoda", tedy spíše nuda. Představte si jeden a půl hodiny zírání na obtloustlé, upocené házenkářky . Opravdu žádný blaho.

A teď? Teď už jsem doma a píšu tuhle kravinu na svůj kraví blog ...

Od řína do dubna - procházka životem

3. dubna 2008 v 20:24 | Sapínie O_o
Nebojte, shrnu to, opravdu nebudu popisovat každý den, co se stalo když jsem měla blogovou pauzu. Napíšu to sem, ať já vím... a třeba i vy, pakliže vás to zajímá. Já trochu zavzpomínám, sepíšu to... no, ona je potom docela sranda to za pár měsíců či let po sobě číst a smát se, třeba svě ubohosti :D. Jako se jednou i já budu smát tomuto, až trochu povyrostu a dozraju :P

Pozdrav z dálky

9. října 2007 v 19:08 | Sapínie :O)
Hlasím, že žiju. Pro některé asi bohužel. Nevadí. Jsme dneska měli třídnickou... nic záživnýho, ale dneska se na nás učitelka nějak zaměřila. Na mě a Nikču. Zlobíme. Jo, zlobíme... hlavně o těláku. Vyčetla nám, že jí zdravíme. Řikáte si, že je to slušné? Ano, je, ale né když ju pozdravíte úmyslně nejmíň pětkrát v deseti minutách a na její zlostý pohled odvětíte: ,,Já jsem jen slušně vychovaná." Asi se na nás zlobí. Furt kecáme. Jasně, spolu o těláku kecat můžem, ale my kecáme s ní. Teda, ona s náma ne, ale my do ní furt něco hustíme. Přiblblý komentáře, ironický poznámky, maximálně nevědecký poznatky a mnohem, mnohem víc. Teď se s náma nebaví vůbec. I když máme konečně - po dlouhý době - chytrý dotaz, ignoruje nás. Bééé xD.
Učitelka na češtinu už taky nemá ráda moje kecy. Ale ta se tomu aspoň směje. Ovšem - počkejme měsíc, až jí to taky poleze na nervy... ale né, tu né, tu si nechci rozhněvat. Nechci mít z češtiny trojku.
Jo a, říkala jsem, že nemám ráda děják? Minulej rok jsme měli na děják tu samou učitelku, co na češtinu. Její povídání bylo záživný, až se člověk dostal do přobírané doby. Oproti tomu nová a zlá učitelka jen zkouší a píše pětky. Nemám jí ráda.
Jinak jsem zjistila, ale to už dávno, že učitelka na ájinu nadržuje šprtům. Prostě... máme rozhovor. Musíme se ho naučit. Pak ho opřednýst. Jdu tam já a Nikča. Pokud jsme vystresovaný a nepovede se nám to dá nám klidně trojku (ikdyž já moc 3 z aj nemám xD), pak tam jde jedna z chytřejších holek. Například Karolínka, tu miluje, protože se jí líbí její jméno. A víte co? Karolínce se to nepovede a chudáček majinká má trojku. A co udělá učitelka? No to víte, že jí to nezapíše, ale řekne jí, že byla chudinka vystresovaná a že si to může opravit. He... Ale to už je zase z cesty.
Tak jo, já se jdu učit (sakra, proč vám lžu)? Pp

Velkolepé oslavy...

6. října 2007 v 17:34 | Sapínie X_x
Se pochopitelně nekonali. Včera tedy rozhodně ne. Samozdřejmě, dnes se také nic nekonalo, ale mamka uvařila mé oblíbené jídlo, které samou radostí skončilo na zemi. Tedy, né celé, ale má porce. Ale to bylo vázně omylem... No, ještě aby neschvál xD. Naštěstí jsem ale dostala porci novou a molha v klidu zasednout a najíst se. Pak jsem si ještě vzala kus dortu. Nejsem zvyklá, že máme na svátek dort. Krtkův. No nic.

Nakonec jsem si teda i ten dárek rozbalila. Měl to být dárek - čekala jsem voňavku, co jsem si sama vybrala (tož bych si jí koupila sama... kdyby bylo za co x)), ale nakonec jsem tedy dostala dárky. Hele, jako né že by mě to nějak trápilo, to teda vůbec. No, dostala jsem samou kosmetiku. U, co jinýho, že? Jsem spokojená. Opravdu jsem nečekala víc, než ten parfém. Ale já se s tím nějak vypořádám xD. Teď jsem si tak uvědomila, že vlastně nejde o dárky, já po nic netoužim. Jasně, když něco chci, tak chňapnu příležitost a ,,přeju" si to k svátku, ale to, že si někdo krom rodičů a kamarádky vzpomene je důležitější. Za celý den mi zapípala jen jedna smska. Od babičky. Díky všem za aktivní zájem xD

Mimochodem, nebýt pátečního tréninku vůbec bych si neuvědomila, že je pátek. Tedy jako, uvědomila, ale díky za upřímnost jedné spoluhráčky, která mi objasnila, že v pátek maj blázni svátek. Vim, že to tak je, ale neuvědomila jsem si to. Alespoň už vím, na čem jsem.

Svátek? xD

5. října 2007 v 15:29 | Sapínie X_x
Už to tak bude. Nevyžauduju od svých blízkých dárky, mě stačí, že jsi vzpomenou, ikdyž- já jim také vždy něco malého dám, takže... Jedna kámoška mi ho zapomněla kopupit (vlastně spolužačka, a to né proto, že mi nedala dárek XD) a druhá ho nechala doma xD. Tak jo, od tý první mě to ani neštve, je to jen spolužačka a já mám JEN svátek. Nechci dárek. Ale když vám někdo řekne, že na to kašle, že vám nic kupovat nechce a pak nakonec dodá, že na svátek zepomněl je to docela otřeš. No a ta druhá kámoška... je to holt střevo. Ale od ní ten dárek více méně očekávám, protože my se vždycky předem domluvíme, jestli si něco dáme, nebo ne. Ona řekla, že mi dá, taky to má pro mě koupený už dlouho, ale zrovna to nechala doma xD. Tož mi to prý přinese na trénink, na který za chvíli mažu, neříkám, že nejsem zvědavá xD. Jinak, svátek je zatim fajn. Mám jedničku z ájiny. Čekala jsem trojku, doufala ve dvojku, ale že budu mít jedničku a skoro maximální počet bodů, to by mě fakt nenapadlo. Já jsem tááák chytrá holčička xD. No dobře, tak ne, protože tu jedničku hned smetla pětka z diktátu z češtiny. Ale vzhledem k tomu, že nejlepší známka byla 3 a skoro polovina třídy měla 5 nepovažuju se za úplnýho dementa, byť jím jsem. Ehm, jo a ten můj nalezený mobil mi dneska spadnul na zem. Né, že by to bylo něco neobvyklého, často mi padal. A někdy jsem s ním mrskla i úmyslně. Navíc dneska nespadl z nějaké extra výšky, ale bylo jen otázkou času, kdy začne stávkovat. Nejdřív se vypl, tak jsem odoperovala, vyndala baterku a simku a zase vše zandala. Zdálo se to ok, zapl se, ale jak mile jsem ho zase zavřela (mám v-éčko) a otevřela byl zase vyplí. A tak to je teď furt... neustále se vypíná a zapíná... asi bych s níím měla zacházet lépe. Tady - měla jsem s ním zacházet lépe xP Ooouups.
No nic, tak já mažu na trénink, pže už jsem se měla dávno balit a místo toho tu píšu tyhle kraviny a přeju sama sobě k svátku. Počkat, to jsem vlastně ještě neudělala... eh, takže, Eliško, přeju si všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a mnoho úspěchů ve škole. Ne, to vůbec neni samolibí xD. Jinak, slavím v sobotu a po tréninku ke mě přijde kámoška a bude tu spát, tak se ozvu asi v sobotu odpoledne. Když nepřijde na návštěvu paní lenivá. x)
By the way, nevíte, co se dá slavit na svátku? Je to hrozně obyčejnej den...

Fešáci

4. října 2007 v 19:34 | Sapínie
O hodině chemie: ,,Vy jste všichni tak chytré, hodné a krásné děti!"
Reakce: [smích]

Skoro-infark

4. října 2007 v 19:20 | Sapínie X_x
Dnešní den? Pohoda. Sice jsme psali dvě písemky, ale... No, ta z ájiny dopadla celkem dobře, ale zase tak dobrej pocit z ní nemám, ač jsem vyplnila vše. Typuju dvojku, doufám, že né hůře :-X. No a ta z fyziky... byla vlastně nečekaná, totiž, on nám tam dal něco úplně jinýho, než tam mělo být, opakování ze sedmičky. Ale jo, taky jsem to dala. A pak přišla výtvarka. Moje oblíbená nevkusná-cholerická-střelená učitelka. Oblíbená? No dobře, není skvělá, nikdo jí nemá rád, ale ty její záchvaty (cholerismu), žrádlo vypadající z pusy při křiku a další a další. Dneska šli kluci malovat a holky uklízeli zadělanou kuchyňku. Na talíří zbytky jídla z minulího roku, v lednici zkyslí mlíko... hodný holky uklízely. A ty zlobiví, jako já a Nikča kecaly. A Nikol si četla. Nakonec jsme se taky daly taky do úklidu, opravdu až NA KONEC. Drhli jsme tam asi deset minut zadělanej sporák, aby nám pět minut na to mohla učitelka říct, že se bude vyhazovat. Díky za včasnou poznámku. A dál? Šlo se dom, konečně po odpoledce domů... radost naedvše, kdybych teda v šatně nezjistila, že nemám mikinu, mě málem klepla, ty jo. Učebny zavřený, kuchyňka taky... nakonec jsem to nechala na zítra. Tož, uvidíme, kde se najde. No jo, ale když jsem stála na zastávce přišel další skoro-infarkt. Telefon! Sakra, kde je? Sem prolezla všechny kapsy a nic... v autobuse jsem to opět zopakovala - nic! Doufala jsem, že mi dají rodiče milost a nezabijí mne hned, jak jim to řeknu. Pořád totiž byla naděje, že je telefon ve škole,a nebo doma. Ale kdeže. Takže když jsem mobil ani po půl hodině hledání nenašla, místo toho ,abych to šla zavolat mamce z jiného telefonu šla jsem na blog o tom napsat xD. Zrovna jsem začínala psát ,,Já jsem debil...", když mi mamka zavolala na domácí telefon, proč jí to neberu xD. A tak jsem musela s pravdouý ven. Vyslechla jsem si krom něžných nadávek také poučení o tom, že mám paušál a že ten, kdo se k telefonu dostane může provolat miliony. Pravda! V tu chvíli na mě přišla další zástava. Ale protože bůh nechce bejt svině NAŠTĚSTÍ mi pak mamka opět zavolala, že moje paušáloví zlatíčko se našlo u táty v autě. Víte, kolik břemen v podobě kamenů ze mě spadlo? Ta úleva! Takže jsem hned smazala původní větu z blogu a začla psát tohle. Teď už jen ta mikina chybý x).
Koho to zajímá? xD
Obrázek:blacktulips

Dva dny - 12 hodin ve škole

2. října 2007 v 20:17 | Sapínie X_x
Hlasím, že zatím žiju... tedy... přežívám. Ve škole se stále - překvapivě - učíme. Ale jo, dá se to. Už se mi objevují v žákovský první známky. No, zrovna nadšená z nich teda nejsem. Pár dvojek, dvě trojky a jedna jednička. Vím, že bych tento rok měla zabrat, protože se vysvětčení počítá k příjmačkám (testům) na střední. Ouu... ale když mě to tam tak nebaví. A všechno to dobíjím tím, že jsem drzá na učitele, ale nezkutečně. Navíc mám už 5 (!) zápisů v kázeňáku. Asi 3 za zapomenutí a 2 za nekázen xP. No dobře, stydím se, ale už jsem si zvykla. Zapomínám. Pořád. K čemu mi je nějakej úkoláček? Stejně jsem většinou líná tam psát xD. A to zlobení? No... oba zápisky jsou z příroďáku, kecám a zlobím ačkoli sedím sama v první lavici hned před učitelkou. Nikdy jsem nebyla, a už asi nikdy nebudu, ta vzorná tichá holka. Ale zase - co je větší zábava - sedět o výtvarce tiše na židli a pečlivě kreslit obrázek, nebo se hádat s cholerickou učitelkou, která je neuvěřitelně výbušná a každýmu říká, že je cholerickej, přitom nejvíc je ona? Ne, fakt, ta učitelka mne opravdu baví. Například jendou. Koupila si drahé sušené kytičky, že je budem kreslit. Sto krát nám opakovala, ať na ně nesaháme. Pak dostala záchvat, vzala kytičku, bouchla s ní o stůl a krásné sušené kvítko se válelo celé polámené a opadaná na zemi xD. Jenže, to s eprostě nedá popsat... ona je uřvaná, nervní, vydeptaná a to všechno jí dělá tak vtipnou. Každá maličkost jí dokáže vytočit, řve na nás, ale ejhle, když něco potřebuje, najendou nám říká: ,,Elí a Nikolko, zajdete mi pro..."! Až bude čtvrtek zapíšu si co dělala a pak vá mto sem přecituju, protože to fakt stojí za to... ale to už jsem vlastně úplně odběhla od tématu. Vlastně už nemám co víc napsat. Tak su tu mějte pěkně, uživejte barevného listí, já se jdu učit ájinu. Papa.

Výměnný pobyt aneb Holanďani v Čechách

30. září 2007 v 11:41 | Sapínie X_x
psáno z nudy, na přání. Pozor - je to dlouhý.
Snad každý ví, co to takový výměný pobyt je. Jde o to, že žáci školi z jiné země přijedou k vám (v tomto případě do čech), vy je ubytujete doma a učitelky pak vymýšlí různé akce. Cílem je, aby se děti naučili angličtinu v praxi, našli si nový kamarády atd. Většinou to trvá týden, pak vaši kamarádi (v tomto případě Holanďani) odjedou a za několik týdnů, nebo měsíců jedete zase vy k nim, navštěvujete jejich památky ap.

A po menší pauze...

29. září 2007 v 13:34 | Sapínie X_x
Sapínie je zase zpět!
Nepsala jsem, asi měsíc. Nebudu si tu vymýšlet, jak mi nešel net, nebo jak mi to rodiče zakázali, NE, já prostě nechtěla. Byla jsem líná po návratu z krásné dovolené psát. Byla opravdu krásná. Hned první den jsme se šli s kámoškou vykoupat do moře a bezvadně jsme se bavili. Klidně bych se zase vrátila, ta škola mne ubíjí. Chtěla bych o tom všem, co se stalo napsat. Užila jsem si za ten měsíc soustu zábavy, navíc jsem se zůčastnila i výměnného pobytu s Holanďani... ale... berme to tak, jako by ten měsíc (pro tento blog) ani nebyl, oki? Já jsem zpět, chci zase psát, ale né minulost. Jistě, není ot tak dávno, co se to všecko sehrálo, ale budu to mít jen ve své mysli. Jo, je to lenost x). Co říct? Budu ráda, když si mě SB-čka, pokud mě mázli, přidají zase zpět... :))

Chorvatsko

23. srpna 2007 v 22:13 | Sapínie X_x
Reptám o tom už asi týden, a právě teď je ten praví čas říci vám, jak to vlastně bude, kdy se přesně jede, kdo jdete a... prostě vše v tomto článku x)).
Nevím jak budu moct zítra, nebo v sobotu napsat, protože už v pátek asi v pět ke mě přijede kamarádka, přespí tu, a pak vyjedeme. Je vám tedy jistě jasné, že vyjíždíme v sobotu, asi ve 3 hodiny. Jo, jedeme, neletíme. Do Chorvatska se totiž snad ani nelítá, ne? Inu, pojedeme zhruba 13-14hodin + trajekt. Na cestu jsem plně vybavená - mám hafo časáků a mp3 x)). Jak už jsem řekla asi stokrát, jedeme do Chorvatska - na Šoltu. Budeme bydlet v takové malé vilce pro 3 rodiny, poblíž moře. Spolu s náma tam bude ještě jedna rodina z Liberce a jedna z Prahy x)). Vařit si budeme sami. A to je asi tak vše, co vím x)).
Jinak - přepřipravila jsem pár článků, asi dva, nebo tři. Jsem nějak líná psát takovýty kravinky, a tak jsem tam dala jen pár názorů, které jsem psala už o něco dříve. Samozdřejmě komentovat můžete i starší články x)). No, ale pochopitelně vám nebudu psát komenty na blog, protože tu nebudu x)). Vrátím se někdy v pondělí (nejdu do školi, juvíí) a tak hned napíši a přidám nějaký ty fotky.
Uh, už se moc těšim. Ale nejsem vůbec připravená... ani nevim, co si beru a co ne, vlastně nemám ani žádnej plán. No nic, zítra, než přijde kámoška si už začnu balit věci a možná ještě napíšu nějakej ten článek x)). No a v sobtu... to už sem dám jen malou rozlučku... a pak já... kámoška... a rodiče... vyrazíme... do Chorvatska... k moři! Jů, letos už p otřetí xD A to neberte jako chlubení jen... mě to zaráží x)). Horší to bude až přijedu - škola, tfůj x-//.
A design o mé nepřítomnsoti tu NEBUDE. Děláto každej tak já ne x)) xD.

Výprava do města x))

22. srpna 2007 v 18:20 | Sapínie X_x
Konečne jsme se s kámoškou domluvili a vyrazili jsme spolu do města. Takže jsem se ráno osprchovala (jako nemyslete si, že se sprchuju jen, když jdu do města xD takový prase nejsem, já každej den xD), vyfénovala, namalovala a oblíbkla (to hlavně xD) a pak už jsem vyrazila. Byly jsme domluvené na půl druhou. No, kámoška to jaxi nestihla, tak jsem tam čekala od deset minut dýl, ale co se dá dělat x)). Nakonec jsme se konečně - asi po měsíci - shledali. Vypadá pořád stejně xD, jen má vlasy na červeno, a sluší jí to x)). Hned, co jsme se pozdravili začli jsme drbat xD. Jako vždy jsme ,,zdrbli" lidi, co měli kalhoty vytažený až u prsou (to je fakt hrůza) a nebo kolemjdoucí rádoby drsný ,,ema" a ,,punkery". Jo, prostě neumíme nic jinýho, než je drbat. Ale co máme taky dělat? xD. Když už jsme tedy probrali všechny lidi, co kolem prošli, vydali jsme se do drogérie, kde si Niki (to je ta kámoška) chtěla koupit lesk a lak. Má zajímavej styl zkoušení. Tedy mi obě. Vždycky místo toho, abychom si namazali na ruku tzv. ,,tester" namažem si to přímo na pusu... ale nikoli tester xD ten ,,normální" lesk, a pak, když se nám to líbí, tak si ho vemem... A když se nám nelíbí, tak ho vrátíme. Chudák ten, co jsi ho pak koupí xD. Po nákupu kosmetiky jsme se šli ještě kouknost do Cherokee a pak do C&A. Když jsme nanašli nic světoborného sedli jsme si v Deltě (to je takovej obchoďák, je tam C&A, CR kids, bižuterie, Delvita, atp.) na lavičku a popovídali jsme si. Vměnili jsme si několik zážitků, i když z mé strany to bylo velice chudé, protože jsem jí mohla povídat jen o tom, jak jsem seděla doma, nebo jak u mě byla sestřenka... vlastně... ano, o tom jsem jí pověděla. Moje sestřenka je naše časté téma hovoru, né, nedrbeme jí, ale něco nás zaráží - jí je 14 a chodí s ,,klukem" kterýmu je 21 :-//. Takže to dost často rozebíráme xD (nojo, typycký ženský - stále musej řešit životy někoho jinýho xD). Nakonec jsme se ještě domluvili, jak to bude s tou dovolenou (jede s náma do Chorvatska)... nakonec jsme ale stejně nic nevymysleli, tak jsme se dohodli, že se sejdem na icq a tam to proberem (konečně icq, ona byla na chatě a mohla jsem jí jen volat, žádný psaníčka na ,,ajsku".)...
Takže se vlastně dneska nestalo nic, co by udělalo do světa díru... ale nevadí x)). Pro mě to byl fajný den.

Škola? Škola!!

21. srpna 2007 v 23:38 | Sapínie X_x
Dneska jsme jeli pro bráchu na trénink... kolem MÉ školy! Už se to blíží, ono se to tak zatraceně rychle blíží. Mám se smát, nebo brečet? Vlastně ani nevím... za ty dva (krátký) měsíce jsem si zvykla na to, že usnu o půlnoci, vstanu v deset, nasnídám se a zbytek dne vlastně jen dělám to, co chci! Né to co chce učitelka. Zase ty dny zaplněný učením, zase ty hodiny pronuděné a prosezené v lavici... Jo... ve škole je vlastně sranda, ale jen o přestávkách.
....Ono se to tak nezadržitelně blíží, asi z toho budu mít depku xD. Počkat, teď vlastně nesmim, pojedu na dovču a nesmim si jí kazit... sákra, tak ono to s tou depokou nevyjde. Nom nic, ale je to hnus. Ta škola. A ty lidi taky xD.
...A to jsem na konci roku litovala, že škola končí a strachovala se, že nebudu mít co dělat. Byla jsem blbá! Teď se spíš strachuju, že škola začne!
Ale lepší, než drátem do voka... a než práce x))

A čas jde dál...

21. srpna 2007 v 12:46 | Sapínie X_x
Omlouvám se, že jsem se neozvala, ale padla na mě lenivá x)). Vlastně už 2 dny to tu stojí (to neni moc, nom xD). Hned den po tom, co jsem naposledy psala ke mě přišla na návštěvu sestřenka. Byly jsme domluvené, že mi zde nainstaluje nějakou hru, a zároveň jsme probrali všemožné novinky od rodiny až po kamarády, kluky, počítače atp. Když jsem byla mladší bydleli jsme kousek od sebe a neustále jsme se navštěvovali. To mi bylo asi 9. Hráli jsme nejrůznější hry (ne na pc) a natáčeli jsme videa. Prostě jsme se viděli každý víkend. Pak jsem se ale přestěhovala. Chvíli po tom ke mě jště stále dojížděla, ale pak si našla přítele a náš kontakt se zúžil pouze na psaní si po icq. Od té doby jsme se viděli asi jen dvakrát (tj. asi dvakrát za půl roku, nic moc), takže jsem byla celkem ráda, že ju zase uvidim a hlavně, že bude sama. Minule, když přišla, tu byl totiž i její přítel (upřímně - nemám ho moc ráda). Tak jsme si to užili, nom :).
Další den - tedy včera nám nešel proud. Jo, prostě od rána do 18:00 nešel, a tak jsem se vydala do města - konec konců, co bych dělala doma xD ? Nešel počítač, televize, mikrovlnka, rádio... prostěvšechny ty důležitý věci. Do města jsem šla hlavně kvůli tomu, abych zašla k doktorovi (ke kožnímu, ach ty beďary xD). Nom, brácha šel se mnou, takže jsme si ještě předtím zašli do ,,meku" na ,,číze" a kolu. Když jsme došli na místo, seděli jsme v tý nemocnici asi hodinu, protože se ta doktorka spozdila :-//. Ještěže jsem s sebou měla MP3. Když už nás konečně ,,vyšetřila" a předepsala nám nějaký ty ,,hatli-patli", brácha šel na trénink, a já jsem se šla ještě cournout do města. Pak jsem šla za maminou do práce, a tam jsem počkala do šesti, pak pro nás přijel táta a jelo se dom x)). No a když jsme přijeli, jesli jsme zase pryč xD. Tantokrát ale ,,jen" do Kauflandu nakoupit věci na dovču (ou jé, už se to blíží). Nabrala jsem si kotel sušenek, tak snad bude co jíst x)).
Jinak s kámoškou už to je ok x)). Mi zavolala nejprve toho 19.8., když tu byla sestčenka a bavili jsme se, že ted apřijde ve středu, nejdřív že půjdem do města, a pak k nám, ale dneska volala znova a tak jsme to změnili - ve středu spolu půjdem do města, ale pak půjdem každá sama domů (tj. nebude u mě spát) a pátek pro ní rodiče přijedou, ona si rovnou veme už věci na dovču, a bude u nás z pátka na sobotu spát... a pak... dopoledne... konečně pojedeme... uau, moře čeká (letoš už po třetí xD).
A co vy? Jedete ještě o prázdninách někam? x))

Dnešní dopoledne - 17.8.

17. srpna 2007 v 15:04 | Sapínie X_x
Už mě s tema reklama pěkně štvete! >:O( Laskavě si z mýho blogu nedelějte žádnej ,,Billboard", nespřáteluju (už od začátku blogu), neúčastním se bleskovek = na reklamy prostě nereaguju! Takže mi je sem už přestaňte psát! K tomuhle články chci buď vaše názory, nebo opravdové komentáře, ale žádný reklamy!
Ták, dneska jsem vstávala dost brzo, protože jsme šli ke kožnímu. No, nakonec jsme tam vlastně stejně nešli :D. Bylo tam moc lidí, a tak jsme se na to vykašlali. Pak jsme šli tedy do banky, aby si mamka vybrala peníze. Když už jsme se chystali jít, nabídla ta paní mamce, že si děti do 15 let tam mohou nechat zřídit účet. Však to znáte - můžete si tam ukládat peníze, v bankomatu je vybrat atp. Mamka nejdřív řekla, že ne, že to je asi zbyteční, prý co bych s tim dělala, ale ta prodavačka jí - díkybohu - ukecala, a tak se nkonec mamka rozhodla mi to zřídit. Při té přílsěžitosti jsem dostala plyšovího méďu xD. Oni to totiž dávaj všem, co si žříděj tenhle účet ,,MINI"! Né, že bych byla nějak extra na plyšáky, ale je pěknej, takovej hedvábnej. Pak jsme šli ještě do tesca, kde jsem si koupila nový kraťasi, džínový, a žlutý tričko. Obojí Cherokee!
Mám nějaký fotky toho oblečení + bohužel ho mám na sobě já xD. Fotky zobrazíte klike na ,,Celý článek". Varuji před šokem :-//

Vytržení ze stereotypu - Konečně

15. srpna 2007 v 12:30 | Sapínie X_x
Takže, celé to vzniklo včera, kdy jsem konečně mluvila s kamarádkou asi po měsíci. Prostě jsem si řekla, že jí zavolám a taky se tak stalo, ale ona mi to típla (nebyl signál). My to teda děláme tak, že ona, když má čas a signál (je na chalupě, takže se musim tak trochu podřídit, protože tam né vždy chytne signál) tak mě prozvoní a já jí zaovlám zpět. Asi si říkáte: ,,no to je teda dobrá kámoška, když svojí druhou polovičku nechává utrácet za volání a sama jen prozvání" či tak něco, ale ono to tak úbec neni :D. Já jsem jí sama řekla, ať mě prozvání, protože já mám 360 volných minut a ona má kredit, takže by to hned utratila (ona si ho, chuděra, kupuje sama) :O(. No, když mě tedy prozvonila a já jí brnkla dali jsme se pěkně do řeči, probrali jsme školu, nový zážitky, moji dovolenou a samozdřejmě KLUKY :D. Celý nám to zabralo neuvěřitelných 25 minut. Chudák mamka se mi nemohla dovolat :D. Ale stejně jsme nestihli vyřešit vše, takže jsem jí ještě dneska znova brnkla a ona mi řekla, že má v pondělí čas, tak jsme se dohodli, že přijde a bude tu od pondělí do středy spát. Hurá, hurá, hurá! Konečně se nebudu nudit! Jupí! A navíc s sebou veme... mm... griotku :D. Jako nemyslete si, že jsem alkoholička, ale ona má nějakou domácí, a tam je alkoholu asi jen maximálně 3 % a rozhodně to ani nevipijem celý. Prostě nám na tom nejvíc chutná ta chuť sldkýho, né ta hořká chuť alkoholu, takže jako klídek :D. Já rozhodně nejsem žádná alkoholička... fuj :D Já právě jen občas ochutnám takový ty sladký, ale je cucnu :o).
Už se moc těšim na pondělí. Konečně se zase uvidíme... a navíc má ta kámoška nově obarvený vlasy, tak chci vidět, jak vypadá :o) Uuum, neobsažný příspěvek, mno, neva.
A jinak ta hrozná fotka u článku pochopitelně (c) Sapínie :D Moje kačenky a umyvadlo :D

Je krásný léto...

14. srpna 2007 v 13:23 | Sapínie X_x
a já tu sedim, bolí mě hlava a nemám co dělat. Už je to takhle třetí den - jen sedím s bolavou hlavou. Kruciš! Za týden a něco jedeme do Chorvatska a já si fakt nehodlám brát si s sebou nějakou nemoc... to bude dobrý... dobrý... dobrý! Snad... ale já jsem pesimista, co když budu nemocná? Jen to ne, prosím, jen to neee... >.>
Tak přeju alespoň vám hodně zdraví... a jdu zavolat kámošce, protože do školy půjdu o den dýl, tak ať zabere místa někde vzadu... ^.^
 
 

Reklama