Bločku koutek

Smajlíci - verze 1

4. dubna 2008 v 23:00 | Sapínie X_x
Tak jo, takže tyhle smajlíky teď budu používat. Dám si je sem, ať je pak nemusim hledat po všech čertech. Taky jsem to trochu roztřídila a přidala jsem k nim ,,textové výrazy"

Chce to REKONSTRUKCI

3. dubna 2008 v 18:33 | Sapínie X_x
Vidíte to, můj blog obsahuje sotva nějakých 40 článků, ale stejně je to tu takový zmatený, rozhácený všudemožně... a hlavně - polovina těch článků je pěkně na pytel. Tedy spíš - patřej do pytle, nebo do koše, pro ty moderní. Tedy vlastně ono to možná nakonec skončí taky v pytli, se to tam nasype z toho koše. A někdo má třeba pytel rovnou v koši... sakra, je to zmatek :D Jedna blbost sem, jedna tam.

BIG COMEBACK

3. dubna 2008 v 16:51 | Sapínie X_x
Svůj ,,kambek" jsem nejspíš neplánovala, ale když jsem dnes pročítala vaše blogy, nedalo mi to. Řekla jsem si, že blog již odpočíval dlouho. Přesněji 5 měsícu, ano, těchto pět měsíců tu jen tak pobýval a upadal do té nejtemnější propasti a to aniž bych vám o tom dala vědět! Taková já jsem :D. A teď - teď jsem zpět, abych vám opět denně přinášela dávku rádobyvtipných článků ze svého osobního (a intimního :D) života. Necenzurované, přímo zjevené na monitoru vašeho počítače - ano, tak! Je zpět, ta Sapínie je zpět a pořádně to zde rozvalííí. Jste nadšeni? Možná, ale zdá se mi - nikdo netleská :D. Ono to s tou slávou asi nebude zase tak horký, ale chybělo mi to tu. Moc :)Otevráme dnes a už nikdy nezavřeme. A pozor - děláme non-stop :D. Kdo přijde opakovaně - neprohloupí :D. Spíš abych neprohloupila já anepřestěhovala nás na jinou adresu, blog.cz mě teda ale pěkně zlobí, co jsem vypotila, než jsem uložila tenhle pitomej článek :D. Někdy je to na zabití, jo.

Demence lidí nemá mezí

17. srpna 2007 v 20:34 | Sapínie X_x
A je to pravda... aneb kopírování a reklamy
Čtete to? Ty malá písmenka na začátku článku, který je pod tímto?

Další - nový - design

14. srpna 2007 v 18:59 | Sapí :o))
Jo, vidíte dobře - je tu nový design. Předchozí se mi sice líbil, ale tento... no... je originální, a je fakt ,,můj". Fotku jsem fotila já, text jsem také psala já... jen ta květina... tu zasadil táta xD. No každopádně doufám, že se vám líbí a doufám, že hned nebude všude nějaký podobný. Jako né že bych si myslela, že je to kdovíjak úžasný nápad, to ne xD, ale známe lidi.
Líbí? Mě docela jo *stydícísesmajlík*, ale tak co? Člověk se musí pochválit!
Btw, design je vytvořenej pro (normální :D) prohlížeč Mozilla Firefox! Ti co používají IE ho uvidí jaxi blbě :o)

Začátek blogu

14. srpna 2007 v 12:49 | Sapínie ^^ :P :))
Tááák, dneska je 14.8. a začíná tajidlencten blog! Nebudu tu psát, co tu všechno najdete, to jistě poznáte podle rubrik, takže prostě a jednoduše - vítejte!
Design - v 0.1 iWing obrázek: Deviantart.com DarkJak :)
 
 

Reklama