Stále stejný KOLOTOČ.

17. dubna 2008 v 15:24 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Já vím, moc sem nepíši. Přesněji řečeno - kašlu tu na to. Normálně bych použila jako výmluvu, že nemám čas, že se učím, ale má cenu vám lhát? Stejně by mi to nikdo nevěřil .

Tak jo, ve škole je klid. Tedy klid... U mě spíš nějaká podivná bouře. Hlavně z toho důvodu, že se blíží třídní schůzky, sakra, už v pondělí. Zajímavé, teď se mě každý druhý učitel ptá, jestli rodiče přijdou na schůzky. Proč? Že by si chtěli promluvit? Sakra, já to nedodržela. Plánovala jsem, že 14 dnů před schůzkama se budu chovat líp, aby mamka nemusela opět poslouchat to: ,,Eliška je drzá, vyrušuje, neumí se chovat, nenosí úkoly...", ale nějak mi to ,,uteklo". Zapomněla jsem se chovat hezky, ba naopak jsem své chování ještě zhoršila a za letošní měsíc mám v tzv. Kázeňském sešitě ještě více zápisů, než obvykle . Je to, slušně řečeno, v háji. Ale můžu si za to sama. No dobře, to že jsem drzá beru, já už jiná fakt bejt neumím, že si povídám o hodinách, trochu zlobím - jo jo, prostě nikdy nebudu ta hodná, slušná holka. Ale ty úkoly bych dělat mohla... jenže upřímně - kdo by měl večer v 9, po dvouhodinovém tréninku, chuť počítat 14 slovních úloh na matiku? To se fakt nedá stíhat, o co jim jde? O co sakra? Strhat nás? :D

Ale dobře, nechme té školy. Poslední dobou jsem si našla nový koníček - zewling. Doma je prostě nuda... a tak zevlujem, kde se dá - před školou, ve městě, na louce... a povídáme si a děláme hluk a trapčíme a jsme hrozně ,,ftipný" a smějeme se a fotíme se... Nic nás s kámoškama nesblíží víc, než odpoledne strávený spolu . A někdy je taky paráda si zajet na výlet. Vzpomínám tuhle. Jela jsem já, kámoška, můj spolužák a jeho kámoš. Na bobovou dráhu do Janova. Vůbec jsme nevěděli, jak se tam dostanem... nebylo to naplánovaný, nic, prostě jsme si jen zjisitli, kdy nám jede bus do Janova (který nám mimochodem ujel) a vyrazili jsme... inu, nakonec jsme tam dorazily a dokonce jsme si i zabobovali. Je to tak měsíc zpátky... no jo, neznám nic lepšího, než projíždět se za sychravého počasí na bobový dráce, která je tou dobou neuvěřitelně kluzká, až kolečně vyjíždějí ven. Zábava :D.

Tak jo, končím, to jen, aby nikdo neříkal, že nic nepíšu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dreamy Dreamy | Web | 17. dubna 2008 v 17:47 | Reagovat

On i ten "zewling" má co do sebe :) Vždyť přeci na sbližování se s kamarády a utužování vztahů není nic špatného :) Já zas teď každou sobotu jsem v trapu s turisty - taky jakési upevňování starých přátelství :) ale to se snad do zewlingu nepočítá, když s tím obyčejně souvisí pětadvaceti kilometrová tůra x)

2 Bylinka Bylinka | Web | 17. dubna 2008 v 20:59 | Reagovat

:) není lépe, než s přáteli :) já jsem s nima staršně ráda a nedám na ně dopustit... to jste si museli strašně užít... :) třídní schůzky...? my jsme je měli teď v úterý, a taťka zamířil jen za naší třídní, takže pohodička... :) já prý drzá nejsem, prý jsu nteligentní, ale líná... :-) Tak držím pěsti, ať ti to dopadne co nejlíp... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama