Vokuk fotbálku :)

4. dubna 2008 v 23:23 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Zdravím všechny milovníky končícího pracovního týdne . Dnešek nebyl až tak tragický, abych se musela tak urputně těšit na sobotu, ale těším se. Ale jinak jsem vlastně vše zvládla. Pouhých vlastně 5 hodin ve škole, přičemž jsem se dozvěděla nějaké známky. Dnes 3x za 3 , ale vidíte - tak hrozný známky a stále žiju . Po nezábavné škole jsem se vrhla na, pro mě, mnohem záživnější činnosti . Nejprve jsem zamířila ke kámošce, kde jsme, jak je u nás běžné, probrali všechny dnešní situace a opět zdrbali všechny a všechno

Později jsme se s tentýž kamarádkou vydali směr - tréninková hala, ale kupodivu jsme tam nebyli na čas, né později, ale mnohem dříve. Teď mi totiž šlo jenom o to stihnout trénink fotbalistů . A ano, stihla jsem je, zrovna začínali, když jsme dorazili, takže všechno podle plánů. Nejprve jsem se schovala velký kus od tréninkové plochy, protože tam byl on A i když věděl, že přijdu, blyo mi to trochu blbý... ale nakonec jsem byla nějak dotlačena až na místo a svého vyvoleného jsem si prohlídla pěkně zblízka (né, že bych to nedělala někdy předtím, ale takhle ve sportovním, uuu ). Slušelo mu to jako vždy. Takže jsem cca hodinku strávila pozorováním jejich tréninku, ale dějou se tam docela zjaímavý věci, uvažuju, že příště půjdu sama Akorát on si mě tam nějak nevšimnul jsem tam byla nalepená až skoro u toho hřiště... a teď jsem mu psala, že to byl pěknej trénink a zpět mi přišlo jen: ,,Jé, tys tam byla? ". Takže fajn no, asi nepočítal, že to fakt dodržím a dorazím. Mno tak zítra se už snad uvidíme ,,normálně" . Doufááám.

Po jeho tréninku čekal trénink nás. Naštěstí (ooo, tedy bohužel) jsem byla ještě ve středu schvácená ,,velmi vážnou nemocí" (rýma a kašel ), takže jsem necvičila. Jaká ,,škoda", tedy spíše nuda. Představte si jeden a půl hodiny zírání na obtloustlé, upocené házenkářky . Opravdu žádný blaho.

A teď? Teď už jsem doma a píšu tuhle kravinu na svůj kraví blog ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 5. dubna 2008 v 11:44 | Reagovat

Na tenhle víkend jsem se extra těšila, protože uplynulý týden ve škole byl o nervy a strašně hektický... :/ Wow, tréninky fotbalistů, jo? ;) No, zní to hodně nadějně, tak držím pěsti :)

2 Sapínie Sapínie | Web | 5. dubna 2008 v 11:48 | Reagovat

Bylinka: Kucí hezký :D

Jo jo, škola, děkuju nemoci, která mě zachránila alespoň od pondělý a úterý :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama