Další vokuk fotbálku

6. dubna 2008 v 14:54 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Ano, ano, Sapínie našla zalíbení ve fotbálku. V pátek to byl pouze trénink, ale včera ji její milý pozval na ,,rande" přímo na tribunu našeho Slovanu :). Takže včera jsme koukali na velké fotbalisty, ještě tam se mnou byla kámoška, díky bohu, protože ten,,milej" si pěkně seděl v kotli (tam jsou prostě ti největší fanoušci :D) a já byla s kámoškou na ,,normální tribuně". Takže jsem tam šla vlastně sama, protože jeho jsem vůbec neviděla . Ale jinak fotbal byl fajn, přilezli jsme tam až na druhej poločas a stihli jsme dva góli, přičemž jeden byl bohužel do naší branky ... a byl to druhej gól protihráčů, zatímco my jsme dali pouze jeden, taže Slovan Liberec prohrál nad M. Boleslaví 2:1 ... No, né že, by mě to trápilo ... Pecka byla, když to skončilo, Boleslav si nás pěkně podala, se tam pak začli řezat, to bylo hekzý no. A nakonec, když už odjížděli těma autobusama (MB), tak nás ještě solidně vyfakovali (mě a kámošku) ... Jako ae přitom my nic, jendou přijdem na fotbal a hned na nás nějaká Boleslav ukazuje zdvyžený prostředníček? Jsme skoro ani nefandili... pche, tak jsme jim to oplatily, blbečci A na truc půjdu příště znova, akorát bez něj, stejně to je na pytel, když tam s ním jdete a ni ho nevidíte .

Potom jsme jeli i s kámoškou k nám . Hezky u nás přespala, to víte, jsme si chtěli ještě trochu užít. A užili . Ale to už sem radši nebudu psát . Jakože nebojte, sex né, na to mám fakt časík . Ale byla jakože fákt sranda, no prostě jsme si párkrát přiťukli se spolužákem přes icq, ale né kofolou, ale fakt - moc jsme toho nevypily . No, a ještě předtím jsme spali a povídali si a poslouchali ploužáky . Tak což, obě jsme měli takovou zamilovanou náladičku. Akorát kdyby na to bylo alespoň s kým tancovat, v ten moment, né když tam sedíme sami, čučíme do zdi a akorát tak sníme . Ale já to mám ještě ok, já ho můžu vidět kdykoli, ale ten kamarádčin bydlí až na Šumavě (ona v Liberci), viděli se a občas se vídaj, ale stejně - trochu dálka, ne ? Chudák holka...

A teď mizím, musím se učit... ach jo... A vy mě pěkně držte pěsti, ať ho už konečně zejtra vidim, byldíme od sebe kousek a prostě ne a ne se domluvit, protože oba věčně nemáme čas, pitomý tréninky... a blbej fotbal, se tam táhnu kvůli němu a ani ho nezahlídnu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bylinka Bylinka | Web | 6. dubna 2008 v 16:56 | Reagovat

Na fotbale jsem snad nikdy nebyla... ale včera jsem jela na kolečkových s kamarádkama do městských sadů, kde je stadión, a zrovna se hrálo, takže se nám přes cestu pořád valili fotbaloví nadšenci a zabruslit jsme si pořádně mohly až tehdy, když se za nimi zavřela brána. jejich zvučné pokřiky ale byly slyšet hodně daleko :) Neboj, toho rande se dočkáš, a o to bude lepší, když si na něj nějakou dobu počkáš. No jo, sportovci... :)

2 Sapínie Sapínie | Web | 6. dubna 2008 v 17:14 | Reagovat

Bylinka: Jo jo, to znám, když jedu po ciklostezce a kupa lidí se valí na fotbal a j áčkeám minutu, dvě, deset, patnáct... než konečně všichni přejdou a vykřičej se :D Děsný toto.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama