Říjen 2007

Znám...

9. října 2007 v 19:48 | Sapínie X_x |  Šeptám nebo křičím
Znám holku, co se jmenuje Anna Marie Olga Valentýna Rapová. Už dvě křestní jména jsou dost, tři jsem snad ještě neviděla, ale 4? xD...

Pozdrav z dálky

9. října 2007 v 19:08 | Sapínie :O) |  Něco ze života (deník?)
Hlasím, že žiju. Pro některé asi bohužel. Nevadí. Jsme dneska měli třídnickou... nic záživnýho, ale dneska se na nás učitelka nějak zaměřila. Na mě a Nikču. Zlobíme. Jo, zlobíme... hlavně o těláku. Vyčetla nám, že jí zdravíme. Řikáte si, že je to slušné? Ano, je, ale né když ju pozdravíte úmyslně nejmíň pětkrát v deseti minutách a na její zlostý pohled odvětíte: ,,Já jsem jen slušně vychovaná." Asi se na nás zlobí. Furt kecáme. Jasně, spolu o těláku kecat můžem, ale my kecáme s ní. Teda, ona s náma ne, ale my do ní furt něco hustíme. Přiblblý komentáře, ironický poznámky, maximálně nevědecký poznatky a mnohem, mnohem víc. Teď se s náma nebaví vůbec. I když máme konečně - po dlouhý době - chytrý dotaz, ignoruje nás. Bééé xD.
Učitelka na češtinu už taky nemá ráda moje kecy. Ale ta se tomu aspoň směje. Ovšem - počkejme měsíc, až jí to taky poleze na nervy... ale né, tu né, tu si nechci rozhněvat. Nechci mít z češtiny trojku.
Jo a, říkala jsem, že nemám ráda děják? Minulej rok jsme měli na děják tu samou učitelku, co na češtinu. Její povídání bylo záživný, až se člověk dostal do přobírané doby. Oproti tomu nová a zlá učitelka jen zkouší a píše pětky. Nemám jí ráda.
Jinak jsem zjistila, ale to už dávno, že učitelka na ájinu nadržuje šprtům. Prostě... máme rozhovor. Musíme se ho naučit. Pak ho opřednýst. Jdu tam já a Nikča. Pokud jsme vystresovaný a nepovede se nám to dá nám klidně trojku (ikdyž já moc 3 z aj nemám xD), pak tam jde jedna z chytřejších holek. Například Karolínka, tu miluje, protože se jí líbí její jméno. A víte co? Karolínce se to nepovede a chudáček majinká má trojku. A co udělá učitelka? No to víte, že jí to nezapíše, ale řekne jí, že byla chudinka vystresovaná a že si to může opravit. He... Ale to už je zase z cesty.
Tak jo, já se jdu učit (sakra, proč vám lžu)? Pp

Velkolepé oslavy...

6. října 2007 v 17:34 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Se pochopitelně nekonali. Včera tedy rozhodně ne. Samozdřejmě, dnes se také nic nekonalo, ale mamka uvařila mé oblíbené jídlo, které samou radostí skončilo na zemi. Tedy, né celé, ale má porce. Ale to bylo vázně omylem... No, ještě aby neschvál xD. Naštěstí jsem ale dostala porci novou a molha v klidu zasednout a najíst se. Pak jsem si ještě vzala kus dortu. Nejsem zvyklá, že máme na svátek dort. Krtkův. No nic.

Nakonec jsem si teda i ten dárek rozbalila. Měl to být dárek - čekala jsem voňavku, co jsem si sama vybrala (tož bych si jí koupila sama... kdyby bylo za co x)), ale nakonec jsem tedy dostala dárky. Hele, jako né že by mě to nějak trápilo, to teda vůbec. No, dostala jsem samou kosmetiku. U, co jinýho, že? Jsem spokojená. Opravdu jsem nečekala víc, než ten parfém. Ale já se s tím nějak vypořádám xD. Teď jsem si tak uvědomila, že vlastně nejde o dárky, já po nic netoužim. Jasně, když něco chci, tak chňapnu příležitost a ,,přeju" si to k svátku, ale to, že si někdo krom rodičů a kamarádky vzpomene je důležitější. Za celý den mi zapípala jen jedna smska. Od babičky. Díky všem za aktivní zájem xD

Mimochodem, nebýt pátečního tréninku vůbec bych si neuvědomila, že je pátek. Tedy jako, uvědomila, ale díky za upřímnost jedné spoluhráčky, která mi objasnila, že v pátek maj blázni svátek. Vim, že to tak je, ale neuvědomila jsem si to. Alespoň už vím, na čem jsem.

Svátek? xD

5. října 2007 v 15:29 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Už to tak bude. Nevyžauduju od svých blízkých dárky, mě stačí, že jsi vzpomenou, ikdyž- já jim také vždy něco malého dám, takže... Jedna kámoška mi ho zapomněla kopupit (vlastně spolužačka, a to né proto, že mi nedala dárek XD) a druhá ho nechala doma xD. Tak jo, od tý první mě to ani neštve, je to jen spolužačka a já mám JEN svátek. Nechci dárek. Ale když vám někdo řekne, že na to kašle, že vám nic kupovat nechce a pak nakonec dodá, že na svátek zepomněl je to docela otřeš. No a ta druhá kámoška... je to holt střevo. Ale od ní ten dárek více méně očekávám, protože my se vždycky předem domluvíme, jestli si něco dáme, nebo ne. Ona řekla, že mi dá, taky to má pro mě koupený už dlouho, ale zrovna to nechala doma xD. Tož mi to prý přinese na trénink, na který za chvíli mažu, neříkám, že nejsem zvědavá xD. Jinak, svátek je zatim fajn. Mám jedničku z ájiny. Čekala jsem trojku, doufala ve dvojku, ale že budu mít jedničku a skoro maximální počet bodů, to by mě fakt nenapadlo. Já jsem tááák chytrá holčička xD. No dobře, tak ne, protože tu jedničku hned smetla pětka z diktátu z češtiny. Ale vzhledem k tomu, že nejlepší známka byla 3 a skoro polovina třídy měla 5 nepovažuju se za úplnýho dementa, byť jím jsem. Ehm, jo a ten můj nalezený mobil mi dneska spadnul na zem. Né, že by to bylo něco neobvyklého, často mi padal. A někdy jsem s ním mrskla i úmyslně. Navíc dneska nespadl z nějaké extra výšky, ale bylo jen otázkou času, kdy začne stávkovat. Nejdřív se vypl, tak jsem odoperovala, vyndala baterku a simku a zase vše zandala. Zdálo se to ok, zapl se, ale jak mile jsem ho zase zavřela (mám v-éčko) a otevřela byl zase vyplí. A tak to je teď furt... neustále se vypíná a zapíná... asi bych s níím měla zacházet lépe. Tady - měla jsem s ním zacházet lépe xP Ooouups.
No nic, tak já mažu na trénink, pže už jsem se měla dávno balit a místo toho tu píšu tyhle kraviny a přeju sama sobě k svátku. Počkat, to jsem vlastně ještě neudělala... eh, takže, Eliško, přeju si všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a mnoho úspěchů ve škole. Ne, to vůbec neni samolibí xD. Jinak, slavím v sobotu a po tréninku ke mě přijde kámoška a bude tu spát, tak se ozvu asi v sobotu odpoledne. Když nepřijde na návštěvu paní lenivá. x)
By the way, nevíte, co se dá slavit na svátku? Je to hrozně obyčejnej den...

Fešáci

4. října 2007 v 19:34 | Sapínie |  Něco ze života (deník?)
O hodině chemie: ,,Vy jste všichni tak chytré, hodné a krásné děti!"
Reakce: [smích]

Skoro-infark

4. října 2007 v 19:20 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Dnešní den? Pohoda. Sice jsme psali dvě písemky, ale... No, ta z ájiny dopadla celkem dobře, ale zase tak dobrej pocit z ní nemám, ač jsem vyplnila vše. Typuju dvojku, doufám, že né hůře :-X. No a ta z fyziky... byla vlastně nečekaná, totiž, on nám tam dal něco úplně jinýho, než tam mělo být, opakování ze sedmičky. Ale jo, taky jsem to dala. A pak přišla výtvarka. Moje oblíbená nevkusná-cholerická-střelená učitelka. Oblíbená? No dobře, není skvělá, nikdo jí nemá rád, ale ty její záchvaty (cholerismu), žrádlo vypadající z pusy při křiku a další a další. Dneska šli kluci malovat a holky uklízeli zadělanou kuchyňku. Na talíří zbytky jídla z minulího roku, v lednici zkyslí mlíko... hodný holky uklízely. A ty zlobiví, jako já a Nikča kecaly. A Nikol si četla. Nakonec jsme se taky daly taky do úklidu, opravdu až NA KONEC. Drhli jsme tam asi deset minut zadělanej sporák, aby nám pět minut na to mohla učitelka říct, že se bude vyhazovat. Díky za včasnou poznámku. A dál? Šlo se dom, konečně po odpoledce domů... radost naedvše, kdybych teda v šatně nezjistila, že nemám mikinu, mě málem klepla, ty jo. Učebny zavřený, kuchyňka taky... nakonec jsem to nechala na zítra. Tož, uvidíme, kde se najde. No jo, ale když jsem stála na zastávce přišel další skoro-infarkt. Telefon! Sakra, kde je? Sem prolezla všechny kapsy a nic... v autobuse jsem to opět zopakovala - nic! Doufala jsem, že mi dají rodiče milost a nezabijí mne hned, jak jim to řeknu. Pořád totiž byla naděje, že je telefon ve škole,a nebo doma. Ale kdeže. Takže když jsem mobil ani po půl hodině hledání nenašla, místo toho ,abych to šla zavolat mamce z jiného telefonu šla jsem na blog o tom napsat xD. Zrovna jsem začínala psát ,,Já jsem debil...", když mi mamka zavolala na domácí telefon, proč jí to neberu xD. A tak jsem musela s pravdouý ven. Vyslechla jsem si krom něžných nadávek také poučení o tom, že mám paušál a že ten, kdo se k telefonu dostane může provolat miliony. Pravda! V tu chvíli na mě přišla další zástava. Ale protože bůh nechce bejt svině NAŠTĚSTÍ mi pak mamka opět zavolala, že moje paušáloví zlatíčko se našlo u táty v autě. Víte, kolik břemen v podobě kamenů ze mě spadlo? Ta úleva! Takže jsem hned smazala původní větu z blogu a začla psát tohle. Teď už jen ta mikina chybý x).
Koho to zajímá? xD
Obrázek:blacktulips

Dva dny - 12 hodin ve škole

2. října 2007 v 20:17 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Hlasím, že zatím žiju... tedy... přežívám. Ve škole se stále - překvapivě - učíme. Ale jo, dá se to. Už se mi objevují v žákovský první známky. No, zrovna nadšená z nich teda nejsem. Pár dvojek, dvě trojky a jedna jednička. Vím, že bych tento rok měla zabrat, protože se vysvětčení počítá k příjmačkám (testům) na střední. Ouu... ale když mě to tam tak nebaví. A všechno to dobíjím tím, že jsem drzá na učitele, ale nezkutečně. Navíc mám už 5 (!) zápisů v kázeňáku. Asi 3 za zapomenutí a 2 za nekázen xP. No dobře, stydím se, ale už jsem si zvykla. Zapomínám. Pořád. K čemu mi je nějakej úkoláček? Stejně jsem většinou líná tam psát xD. A to zlobení? No... oba zápisky jsou z příroďáku, kecám a zlobím ačkoli sedím sama v první lavici hned před učitelkou. Nikdy jsem nebyla, a už asi nikdy nebudu, ta vzorná tichá holka. Ale zase - co je větší zábava - sedět o výtvarce tiše na židli a pečlivě kreslit obrázek, nebo se hádat s cholerickou učitelkou, která je neuvěřitelně výbušná a každýmu říká, že je cholerickej, přitom nejvíc je ona? Ne, fakt, ta učitelka mne opravdu baví. Například jendou. Koupila si drahé sušené kytičky, že je budem kreslit. Sto krát nám opakovala, ať na ně nesaháme. Pak dostala záchvat, vzala kytičku, bouchla s ní o stůl a krásné sušené kvítko se válelo celé polámené a opadaná na zemi xD. Jenže, to s eprostě nedá popsat... ona je uřvaná, nervní, vydeptaná a to všechno jí dělá tak vtipnou. Každá maličkost jí dokáže vytočit, řve na nás, ale ejhle, když něco potřebuje, najendou nám říká: ,,Elí a Nikolko, zajdete mi pro..."! Až bude čtvrtek zapíšu si co dělala a pak vá mto sem přecituju, protože to fakt stojí za to... ale to už jsem vlastně úplně odběhla od tématu. Vlastně už nemám co víc napsat. Tak su tu mějte pěkně, uživejte barevného listí, já se jdu učit ájinu. Papa.