Srpen 2007

Hudba na blogu

30. srpna 2007 v 10:07 | Sapínie X_x |  Šeptám nebo křičím
Nemám nic proti videům z youtube, taky mi nevadí hudba z rádio.blogu, ale co od srdce nesnášim je samospouštěcí hudba. Určitě víte, co myslim. Jasně, když to je v článku, který ,,neni vidět", tak je to ok - tím myslím, že hudba se zobrazí až po tom, co kliknete na ,,celý článek", ale když je takové okno s automaticky se zapínající hudbou někde volně na blogu dost to prudí x-//.Já totiž většinou poslouchám nějakou svoji hudbu, a když ji pak začne rušit hudba z jiných blogů, a většinou to je něco tak otřesnýho, jak TH, jsem dost namíchnutá a jen mi to přidělává práci - musim prohlížet všechny blogy, který mám zrovna otevřený a zjišťovat, na kterym to hraje (a posléze ještě musim hudbu pracně vypnout xD). Jen to zbytečně užírá čas. Proto vás prosím - když si dáváte na blog hudbu, tak jen tu z YouTube, protože je to jinak fakt nesnesitelný.
A co vy? Vadí vám hudba na blogu? Nebo ji tam sami dáváte (teď nemyslím YouTube a rádio.blog)?
/toto je přednastavený článek, jsem na dovolené v Chorvatsku. Opovažte se mi psát k článku reklamy! Každou reklamu po návratu smažu a autor reklamy se může těšit na ,,milý" komentář x))/

Vznik mé přezdívky

28. srpna 2007 v 10:29 | Sapínie X_x |  Zatoulaná písmenka
Není to tak dávno, co jsem si založila blog. A proto mám ještě v živé paměti, jak vznikla moje přezdívka. A právě v tomto článku o tom chci napsat.

Otázka č.2

26. srpna 2007 v 10:46 | Sapínie X_x |  Zatoulaná písmenka
A mám tu další otázky pro vás. Čekámu upřímné odpovědi v hojném počtu x) (kluk na celý článek)
/předpřipraveno/

Chorvatsko

23. srpna 2007 v 22:13 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Reptám o tom už asi týden, a právě teď je ten praví čas říci vám, jak to vlastně bude, kdy se přesně jede, kdo jdete a... prostě vše v tomto článku x)).
Nevím jak budu moct zítra, nebo v sobotu napsat, protože už v pátek asi v pět ke mě přijede kamarádka, přespí tu, a pak vyjedeme. Je vám tedy jistě jasné, že vyjíždíme v sobotu, asi ve 3 hodiny. Jo, jedeme, neletíme. Do Chorvatska se totiž snad ani nelítá, ne? Inu, pojedeme zhruba 13-14hodin + trajekt. Na cestu jsem plně vybavená - mám hafo časáků a mp3 x)). Jak už jsem řekla asi stokrát, jedeme do Chorvatska - na Šoltu. Budeme bydlet v takové malé vilce pro 3 rodiny, poblíž moře. Spolu s náma tam bude ještě jedna rodina z Liberce a jedna z Prahy x)). Vařit si budeme sami. A to je asi tak vše, co vím x)).
Jinak - přepřipravila jsem pár článků, asi dva, nebo tři. Jsem nějak líná psát takovýty kravinky, a tak jsem tam dala jen pár názorů, které jsem psala už o něco dříve. Samozdřejmě komentovat můžete i starší články x)). No, ale pochopitelně vám nebudu psát komenty na blog, protože tu nebudu x)). Vrátím se někdy v pondělí (nejdu do školi, juvíí) a tak hned napíši a přidám nějaký ty fotky.
Uh, už se moc těšim. Ale nejsem vůbec připravená... ani nevim, co si beru a co ne, vlastně nemám ani žádnej plán. No nic, zítra, než přijde kámoška si už začnu balit věci a možná ještě napíšu nějakej ten článek x)). No a v sobtu... to už sem dám jen malou rozlučku... a pak já... kámoška... a rodiče... vyrazíme... do Chorvatska... k moři! Jů, letos už p otřetí xD A to neberte jako chlubení jen... mě to zaráží x)). Horší to bude až přijedu - škola, tfůj x-//.
A design o mé nepřítomnsoti tu NEBUDE. Děláto každej tak já ne x)) xD.

Výprava do města x))

22. srpna 2007 v 18:20 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Konečne jsme se s kámoškou domluvili a vyrazili jsme spolu do města. Takže jsem se ráno osprchovala (jako nemyslete si, že se sprchuju jen, když jdu do města xD takový prase nejsem, já každej den xD), vyfénovala, namalovala a oblíbkla (to hlavně xD) a pak už jsem vyrazila. Byly jsme domluvené na půl druhou. No, kámoška to jaxi nestihla, tak jsem tam čekala od deset minut dýl, ale co se dá dělat x)). Nakonec jsme se konečně - asi po měsíci - shledali. Vypadá pořád stejně xD, jen má vlasy na červeno, a sluší jí to x)). Hned, co jsme se pozdravili začli jsme drbat xD. Jako vždy jsme ,,zdrbli" lidi, co měli kalhoty vytažený až u prsou (to je fakt hrůza) a nebo kolemjdoucí rádoby drsný ,,ema" a ,,punkery". Jo, prostě neumíme nic jinýho, než je drbat. Ale co máme taky dělat? xD. Když už jsme tedy probrali všechny lidi, co kolem prošli, vydali jsme se do drogérie, kde si Niki (to je ta kámoška) chtěla koupit lesk a lak. Má zajímavej styl zkoušení. Tedy mi obě. Vždycky místo toho, abychom si namazali na ruku tzv. ,,tester" namažem si to přímo na pusu... ale nikoli tester xD ten ,,normální" lesk, a pak, když se nám to líbí, tak si ho vemem... A když se nám nelíbí, tak ho vrátíme. Chudák ten, co jsi ho pak koupí xD. Po nákupu kosmetiky jsme se šli ještě kouknost do Cherokee a pak do C&A. Když jsme nanašli nic světoborného sedli jsme si v Deltě (to je takovej obchoďák, je tam C&A, CR kids, bižuterie, Delvita, atp.) na lavičku a popovídali jsme si. Vměnili jsme si několik zážitků, i když z mé strany to bylo velice chudé, protože jsem jí mohla povídat jen o tom, jak jsem seděla doma, nebo jak u mě byla sestřenka... vlastně... ano, o tom jsem jí pověděla. Moje sestřenka je naše časté téma hovoru, né, nedrbeme jí, ale něco nás zaráží - jí je 14 a chodí s ,,klukem" kterýmu je 21 :-//. Takže to dost často rozebíráme xD (nojo, typycký ženský - stále musej řešit životy někoho jinýho xD). Nakonec jsme se ještě domluvili, jak to bude s tou dovolenou (jede s náma do Chorvatska)... nakonec jsme ale stejně nic nevymysleli, tak jsme se dohodli, že se sejdem na icq a tam to proberem (konečně icq, ona byla na chatě a mohla jsem jí jen volat, žádný psaníčka na ,,ajsku".)...
Takže se vlastně dneska nestalo nic, co by udělalo do světa díru... ale nevadí x)). Pro mě to byl fajný den.

Škola? Škola!!

21. srpna 2007 v 23:38 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Dneska jsme jeli pro bráchu na trénink... kolem MÉ školy! Už se to blíží, ono se to tak zatraceně rychle blíží. Mám se smát, nebo brečet? Vlastně ani nevím... za ty dva (krátký) měsíce jsem si zvykla na to, že usnu o půlnoci, vstanu v deset, nasnídám se a zbytek dne vlastně jen dělám to, co chci! Né to co chce učitelka. Zase ty dny zaplněný učením, zase ty hodiny pronuděné a prosezené v lavici... Jo... ve škole je vlastně sranda, ale jen o přestávkách.
....Ono se to tak nezadržitelně blíží, asi z toho budu mít depku xD. Počkat, teď vlastně nesmim, pojedu na dovču a nesmim si jí kazit... sákra, tak ono to s tou depokou nevyjde. Nom nic, ale je to hnus. Ta škola. A ty lidi taky xD.
...A to jsem na konci roku litovala, že škola končí a strachovala se, že nebudu mít co dělat. Byla jsem blbá! Teď se spíš strachuju, že škola začne!
Ale lepší, než drátem do voka... a než práce x))

A čas jde dál...

21. srpna 2007 v 12:46 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Omlouvám se, že jsem se neozvala, ale padla na mě lenivá x)). Vlastně už 2 dny to tu stojí (to neni moc, nom xD). Hned den po tom, co jsem naposledy psala ke mě přišla na návštěvu sestřenka. Byly jsme domluvené, že mi zde nainstaluje nějakou hru, a zároveň jsme probrali všemožné novinky od rodiny až po kamarády, kluky, počítače atp. Když jsem byla mladší bydleli jsme kousek od sebe a neustále jsme se navštěvovali. To mi bylo asi 9. Hráli jsme nejrůznější hry (ne na pc) a natáčeli jsme videa. Prostě jsme se viděli každý víkend. Pak jsem se ale přestěhovala. Chvíli po tom ke mě jště stále dojížděla, ale pak si našla přítele a náš kontakt se zúžil pouze na psaní si po icq. Od té doby jsme se viděli asi jen dvakrát (tj. asi dvakrát za půl roku, nic moc), takže jsem byla celkem ráda, že ju zase uvidim a hlavně, že bude sama. Minule, když přišla, tu byl totiž i její přítel (upřímně - nemám ho moc ráda). Tak jsme si to užili, nom :).
Další den - tedy včera nám nešel proud. Jo, prostě od rána do 18:00 nešel, a tak jsem se vydala do města - konec konců, co bych dělala doma xD ? Nešel počítač, televize, mikrovlnka, rádio... prostěvšechny ty důležitý věci. Do města jsem šla hlavně kvůli tomu, abych zašla k doktorovi (ke kožnímu, ach ty beďary xD). Nom, brácha šel se mnou, takže jsme si ještě předtím zašli do ,,meku" na ,,číze" a kolu. Když jsme došli na místo, seděli jsme v tý nemocnici asi hodinu, protože se ta doktorka spozdila :-//. Ještěže jsem s sebou měla MP3. Když už nás konečně ,,vyšetřila" a předepsala nám nějaký ty ,,hatli-patli", brácha šel na trénink, a já jsem se šla ještě cournout do města. Pak jsem šla za maminou do práce, a tam jsem počkala do šesti, pak pro nás přijel táta a jelo se dom x)). No a když jsme přijeli, jesli jsme zase pryč xD. Tantokrát ale ,,jen" do Kauflandu nakoupit věci na dovču (ou jé, už se to blíží). Nabrala jsem si kotel sušenek, tak snad bude co jíst x)).
Jinak s kámoškou už to je ok x)). Mi zavolala nejprve toho 19.8., když tu byla sestčenka a bavili jsme se, že ted apřijde ve středu, nejdřív že půjdem do města, a pak k nám, ale dneska volala znova a tak jsme to změnili - ve středu spolu půjdem do města, ale pak půjdem každá sama domů (tj. nebude u mě spát) a pátek pro ní rodiče přijedou, ona si rovnou veme už věci na dovču, a bude u nás z pátka na sobotu spát... a pak... dopoledne... konečně pojedeme... uau, moře čeká (letoš už po třetí xD).
A co vy? Jedete ještě o prázdninách někam? x))

Jsem naštvaná...

18. srpna 2007 v 15:07 | Sapínie X_x |  Šeptám nebo křičím
...Na blog.cz, protože jsem psala článek, a on ho neuložil
...Na kámošku, protože v pondělí nepřijde, přitom jsme byly už domluvené
...Na počasí, protože je zima a já se chtěla koupat
...Na svojí hlavu, protože mě bolí x(
A... přitom bych měla být šťastná... kamarádka se mnou a mojema rodičema jede do Chorvatska (původně nemohla). Budeme jen spolu, u moře, ale... tím, že nepřijde mě dost zklamala. Fakt. Těšila jsem se na to celý týden a ona to pak pěti lsovech odvolá. Ale jsem naštvaná i na sebe, protože si to až moc beru... ale... :o( Je to na nic! :O(. Měla jsem skvělý plány, fakt skvělý!
Bože, já su cíťa xD. Dělám, jako by se se mnou rozešel kluk... teda kdybych nějaký měla, že?! :DAle vlastně... já nejsem naštvaná... jsem jsem spíš... zklamaná. A ta pitomá kačena se prostě musí smát (teď nemyslim kámošku, ale tu na obrázku xD). Jsem si myslela, že když ju sem dám bude smutná se mnou ...

Demence lidí nemá mezí

17. srpna 2007 v 20:34 | Sapínie X_x |  Bločku koutek
A je to pravda... aneb kopírování a reklamy
Čtete to? Ty malá písmenka na začátku článku, který je pod tímto?

Dnešní dopoledne - 17.8.

17. srpna 2007 v 15:04 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Už mě s tema reklama pěkně štvete! >:O( Laskavě si z mýho blogu nedelějte žádnej ,,Billboard", nespřáteluju (už od začátku blogu), neúčastním se bleskovek = na reklamy prostě nereaguju! Takže mi je sem už přestaňte psát! K tomuhle články chci buď vaše názory, nebo opravdové komentáře, ale žádný reklamy!
Ták, dneska jsem vstávala dost brzo, protože jsme šli ke kožnímu. No, nakonec jsme tam vlastně stejně nešli :D. Bylo tam moc lidí, a tak jsme se na to vykašlali. Pak jsme šli tedy do banky, aby si mamka vybrala peníze. Když už jsme se chystali jít, nabídla ta paní mamce, že si děti do 15 let tam mohou nechat zřídit účet. Však to znáte - můžete si tam ukládat peníze, v bankomatu je vybrat atp. Mamka nejdřív řekla, že ne, že to je asi zbyteční, prý co bych s tim dělala, ale ta prodavačka jí - díkybohu - ukecala, a tak se nkonec mamka rozhodla mi to zřídit. Při té přílsěžitosti jsem dostala plyšovího méďu xD. Oni to totiž dávaj všem, co si žříděj tenhle účet ,,MINI"! Né, že bych byla nějak extra na plyšáky, ale je pěknej, takovej hedvábnej. Pak jsme šli ještě do tesca, kde jsem si koupila nový kraťasi, džínový, a žlutý tričko. Obojí Cherokee!
Mám nějaký fotky toho oblečení + bohužel ho mám na sobě já xD. Fotky zobrazíte klike na ,,Celý článek". Varuji před šokem :-//

Bublifuk!

16. srpna 2007 v 10:35 | Sapínie :o)) |  Cvak, blesk = fotky
Když jsem v pokojíčku uklízela našla jsem svůj starý (cca 4 roky) bublifuk! Samozdřejmě jsem hned vyběhla ven a začla foukat :D. Nakonec mě napadlo, že bych to mohla vyfotit. Teda řeknu vám, neni to žádná sranda fotit bubliny, když do toho ještě sami foukáte :D (pro zbytek fotek klikni na ,,celý článek")

A to je on - můj obří bublifuk :D

Vytržení ze stereotypu - Konečně

15. srpna 2007 v 12:30 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
Takže, celé to vzniklo včera, kdy jsem konečně mluvila s kamarádkou asi po měsíci. Prostě jsem si řekla, že jí zavolám a taky se tak stalo, ale ona mi to típla (nebyl signál). My to teda děláme tak, že ona, když má čas a signál (je na chalupě, takže se musim tak trochu podřídit, protože tam né vždy chytne signál) tak mě prozvoní a já jí zaovlám zpět. Asi si říkáte: ,,no to je teda dobrá kámoška, když svojí druhou polovičku nechává utrácet za volání a sama jen prozvání" či tak něco, ale ono to tak úbec neni :D. Já jsem jí sama řekla, ať mě prozvání, protože já mám 360 volných minut a ona má kredit, takže by to hned utratila (ona si ho, chuděra, kupuje sama) :O(. No, když mě tedy prozvonila a já jí brnkla dali jsme se pěkně do řeči, probrali jsme školu, nový zážitky, moji dovolenou a samozdřejmě KLUKY :D. Celý nám to zabralo neuvěřitelných 25 minut. Chudák mamka se mi nemohla dovolat :D. Ale stejně jsme nestihli vyřešit vše, takže jsem jí ještě dneska znova brnkla a ona mi řekla, že má v pondělí čas, tak jsme se dohodli, že přijde a bude tu od pondělí do středy spát. Hurá, hurá, hurá! Konečně se nebudu nudit! Jupí! A navíc s sebou veme... mm... griotku :D. Jako nemyslete si, že jsem alkoholička, ale ona má nějakou domácí, a tam je alkoholu asi jen maximálně 3 % a rozhodně to ani nevipijem celý. Prostě nám na tom nejvíc chutná ta chuť sldkýho, né ta hořká chuť alkoholu, takže jako klídek :D. Já rozhodně nejsem žádná alkoholička... fuj :D Já právě jen občas ochutnám takový ty sladký, ale je cucnu :o).
Už se moc těšim na pondělí. Konečně se zase uvidíme... a navíc má ta kámoška nově obarvený vlasy, tak chci vidět, jak vypadá :o) Uuum, neobsažný příspěvek, mno, neva.
A jinak ta hrozná fotka u článku pochopitelně (c) Sapínie :D Moje kačenky a umyvadlo :D

Zahrada - 14.8.

15. srpna 2007 v 10:24 | Sapínie X_x |  Cvak, blesk = fotky
Áno, ano, když jsem včera chystala fotky na nový design rozhodla jsem se, že si ze samé nudy nafotím i pár fotek ,,jen tak". Focení mě velmi baví, takže zde vám přináším pár těch povedenějších (pro zbytek fotek klikni na ,,Celý článek")

Otázka pro vás - č.1

14. srpna 2007 v 23:34 | Sapínie X_x |  Zatoulaná písmenka
  • Jaký používáte internetový prohlížeč (browser)?

Další - nový - design

14. srpna 2007 v 18:59 | Sapí :o)) |  Bločku koutek
Jo, vidíte dobře - je tu nový design. Předchozí se mi sice líbil, ale tento... no... je originální, a je fakt ,,můj". Fotku jsem fotila já, text jsem také psala já... jen ta květina... tu zasadil táta xD. No každopádně doufám, že se vám líbí a doufám, že hned nebude všude nějaký podobný. Jako né že bych si myslela, že je to kdovíjak úžasný nápad, to ne xD, ale známe lidi.
Líbí? Mě docela jo *stydícísesmajlík*, ale tak co? Člověk se musí pochválit!
Btw, design je vytvořenej pro (normální :D) prohlížeč Mozilla Firefox! Ti co používají IE ho uvidí jaxi blbě :o)

Je krásný léto...

14. srpna 2007 v 13:23 | Sapínie X_x |  Něco ze života (deník?)
a já tu sedim, bolí mě hlava a nemám co dělat. Už je to takhle třetí den - jen sedím s bolavou hlavou. Kruciš! Za týden a něco jedeme do Chorvatska a já si fakt nehodlám brát si s sebou nějakou nemoc... to bude dobrý... dobrý... dobrý! Snad... ale já jsem pesimista, co když budu nemocná? Jen to ne, prosím, jen to neee... >.>
Tak přeju alespoň vám hodně zdraví... a jdu zavolat kámošce, protože do školy půjdu o den dýl, tak ať zabere místa někde vzadu... ^.^


Začátek blogu

14. srpna 2007 v 12:49 | Sapínie ^^ :P :)) |  Bločku koutek
Tááák, dneska je 14.8. a začíná tajidlencten blog! Nebudu tu psát, co tu všechno najdete, to jistě poznáte podle rubrik, takže prostě a jednoduše - vítejte!
Design - v 0.1 iWing obrázek: Deviantart.com DarkJak :)